Офіційний сайт Херсонської обласної державної адміністрації
Баннер Баннер Баннер
Органи влади
Наші партнери
26.02.2014 | 12:17

Микола Костяк попрощався з колективом облдержадміністрації

Сьогодні, 26 лютого 2014 року, Микола Костяк офіційно попрощався з колективом обласної державної адміністрації та подякував за плідну роботу злагодженої команди професіоналів. 

Участь у зустрічі також взяв заступник голови облдержадміністрації – керівник апарату Валерій Михайлов. 

На початку свого виступу Микола Костяк повідомив, що  ним у понеділок дійсно була написана заява про звільнення з займаної посади.

Звертаючись до присутніх, Микола Костяк відзначив, що за останні декілька років серйозно була модернізована інфраструктура області та введені в експлуатацію нові соціально важливі об'єкти, серед яких термінал підприємства «НІБУЛОН», птахофабрика «Чорнобаївська», завод гофротари «Дунапак», овочесховище компанії «Грін Тім».


Крім того, розпочато будівництво вкрай необхідного Херсону мостового переходу «Таврійський – ХБК», про який мешканці міста та області мріяли 45 років, і який планувалося відкрити наприкінці року. 

Сьогодні 83% населення обласного центру забезпечені водою цілодобово, а до 70-річчя утворення Херсонщини планувалося на 100% забезпечити водою обласний центр. 

«Ми багато чого зробили, і надзвичайно багато важливих проектів та завдань ми планували реалізувати саме в поточному 2014 році», - сказав Микола Костяк.


Нагадаємо, Микола Костяк займав посаду голови обласної державної адміністрації з 18 червня 2010  року.

Схожі матеріали

Відпрацьовано питання дислокації військовослужбовців в осінньо-зимовий період на території Каланчацького і Чаплинського районів
Сьогодні, 29 серпня 2014 року, під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації – керівника апарату Сергія Тріщановича відбулася нарада з питань організації несення служби та облаштування в осінньо-зимовий період військовослужбовців, що розташовані на території Каланчацького і Чаплинського районівДетальніше
В області створені умови для проживання переселенців у осінньо-зимовий період
Директор Департаменту державного нагляду та контролю ДСНС Олександр Максименко зазначив, що в області створені всі умови для проживання переселенців з настанням холодівДетальніше
У Херсоні триває підготовка до осінньо-зимового періоду 2014-2015 років
У Дніпровському районі міста триває за планом підготовка до осінньо-зимового періоду 2014-2015 роківДетальніше

Баннер Баннер Баннер
Соціальні медіа
Підписка на новини

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: